X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
پی سی پارسه
مدیر سایت يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲
هتل یکی از مکان‌هایی است که در روزهای مسافرت از آن برای داشتن اقامتی آرام استفاده می‌کنیم اما هتل «تعطیلات ترسناک» لندن نظری دیگر در مورد اقامت مسافرانش دارد.
ترسناک‌ترین هتل دنیا + تصاویر
به گزارش عصر هامون،افراد برای داشتن آرامش در سفرها همیشه از هتل استفاده می‌کنند و غالباً به دنبال بهترین هتل می‌گردند تا چند روز سفر را در بهترین شرایط و در راحتی بگذرانند.

هتل «تعطیلات ترسناک» در شمال لندن این روزها به تازگی گشایش یافته است ولی هنوز کسی جرأت نمی‌کند شبی را درون اتاق‌های این هتل بگذراند و معمولاً صبح‌ها همه اتاق را کرایه و در نزدیکی غروب آن را ترک می‌کنند.


این هتل از پایه برای ترساندن مسافرین ساخته شده و به همین علت به ترسناک‌ترین هتل انگلستان و دنیا تبدیل شده است؛ هیچ سرویس درستی در آن وجود ندارد و تمام کارها را مسافرین باید خودشان انجام دهند؛ همچنین سکوتی وهم انگیز در راهروهای این هتل همیشه وجود دارد.اتاق‌ها در این هتل با نهایت دقت از ترسناک‌ترین فیلم‌ها ساخته شده است و به همین علت هر بخشی از آن دارای سبک خاص خود است؛ دیوارهای پر شده با نقاشی‌های عجیب و وجود عروسک‌های ترسناک، در این هتل حتی تلویزیون نیز تنها فیلم‌های ترسناک پخش می‌کند.

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :